Wezwanie: +356 2578 3501 info@remax-malta.com
  • Malta-Fort_St_Angelo

czyli ekskluzywny program RE/MAX

Exclusive Value Added Listing Programme – czyli ekskluzywny program RE/MAX, którzy przyspieszy sprzedaż Państwa nieruchomości (jak to działa, dlaczego warto).

Ekslukzywny program RE/MAX (Exclusive Value Added Listing Programme)

W RE/MAX Malta stworzyliśmy nowy produkt, który może pasować do Państwa potrzeb jeśli tylko zdecydują się Państwo na sprzedaż swojej nieruchomości. To o wiele bardziej profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie niż te, które obecnie stosuje się na całym świecie. Dlaczego warto? Bo sprawia że dom sprzeda się w ciągu zaledwie 55 dni…

Program o którym mowa został zaprojektowany z myślą o o tych z Państwa, którzy potrzebują sprzedać nieruchomość w stosunkowo krótkim czasie. Nie jest to program nadający się dla każdego potencjalnego sprzedawcy nieruchomości, jako że nie każdemu sprzedawcy zależy na czasie. Niektórzy wolą aby sam proces sprzedaży nieruchomości trwał jak najdłużej, licząc na najlepszą możliwą ofertę, a co za tym idzie, na większy zysk ze sprzedaży. Nie każdy z Państwa może sobie jednak pozwolić na to, aby zwlekać ze sprzedażą nieruchomości z różnych względów i to właśnie szczególnie do Państwa adresowany jest nasz nowy, ekskluzywny program.

Jak to działa? Od czego trzeba zacząć?

1. Wizyta kontrolna – proces jest inicjowany standardową wizytą kontrolną kiedy to nasz przedstawiciel odwiedzi Państwa dom, zrobi wszelkie niezbędne pomiary i przedyskutuje z Państwem wszelkie oczekiwania. Jeśli okaże się, że agent jest zainteresowany, to zaproponuje Państwu nasz program. Później, specjalista RE/MAX Malta przedstawi państwa posiadłość specjalnemu komitetowi programowemu, do którego należą najbardziej doświadczeni agenci nieruchomości spośród wszystkich pracowników RE/MAX Malta.

2. Komitet Programu – naszym zadaniem jest upewnienie się, że Państwa posiadłość została wybrana jako idealna kandydatka do programu. Nasz komitet zrecenzuje państwa posiadłość i podejmie odpowiednią decyzję. O tym jaki będzie rezultat dowiedzą się Państwo poprzez naszych specjalistów, którzy ponownie się z Państwem skontaktują.

3. Mocne wejście na rynek, czyli początek sprzedaży – kiedy państwa nieruchomość zostanie zatwierdzona, zostaną Państwo poproszeni o podpisanie umowy z agencją nieruchomości, gdzie też RE/MAX Malta zobowiąże sie do wdrożenia działalności marketingowej zapewniającej Państwu mocny start na ryku nieruchomości:

a.) Nasza profesjonalna, akredytowana ekspertka (Accredited Staging Professional, ASP) na Malcie – Fiona Caruana Carabez, pomoże uwydatnić najlepsze cechy Państwa posiadości poprzez profesjonalną fotografię. Sprawi, że państwa posiadłość będzie BŁYSZCZEĆ na tle konkurencji !
b.) Broszura w formacie a4, złożona, kolorowa i specjalnie zaprojektowana tak by pokazać najbardziej znaczące zalety nieruchomości. Chcemy się upewnić, że bezwzględu na to jak dużo nieruchomości zobaczy potencjalny kupujący, to wlaśnie Państwa nieruchomość będzie tą, która zostanie na długo w pamięci.

 

c.) Własna strona w internecie – założona po to by cały świat był w stanie obejrzeć Państwa posiadłość. Strona jest zoptymalizowana dla wszystkch przeglądarek, poza tym ktokolwiek będzie wyszukiwał posiadłości na Malcie zobaczy stronę z Państwa nieruchomością zaraz na górze w wynikach wyszukiwania.
d.) Siła serwisów społecznościowych – mamy ponad 80 tysięcy subskrybentów, którzy regularnie otrzymują oferty nieruchomości z Ekskluzywnego Programu RE/MAX. Mamy także naszą stronę na facebooku, gdzie możemy zamieszczać posiadłości. Samych osób subskrybujących naszą stronę na facebooku jest już ponad 180 tysięcy. Dzięki takiej agresywnej kampani reklamowej, setki odwiedzających trafiają prosto na stronę państwa posiadłości. RE/MAX Malta jest także bardzo aktywny  w takich serwisach jak Pinterest, gdzie ma nawięcej subskrybentów na całej Malcie, Twitter, Linkedin i Google Plus.
e.) Dopasowanie do klienta (Buyer Match) – aktywnie wykorzystujemy jedno z narzędzi o największej skuteczności dostępne na rynku nieruchomości na Malcie. Jest nim dopasowanie do klienta (buyer match). Nasi klienci są proszeni o dostarczenie ich kryterii wyszukiwania a my wysyłamy im powiadomienia kiedy jakaś konkretna nieruchomość spełnia te wymogi. W naszym systemie mamy ponad 2000 możliwych kryterii.

f.) Newsleter – co cztery dni wysyłamy listę posiadłości do naszej bazy danych z 2500 subskrybentów, którzy wyrazili chęć otrzymywania nowych wiadomości, ekskluzywnych posiadłości i innych informacji dotyczących naszej szerokiej oferty usług.