Wezwanie: +356 2578 3501 info@remax-malta.com
  • Malta-Fort_St_Angelo

O nas

O nas (kim jesteśmy, misja naszej firmy, nasi agenci i oferowane przez nas usługi).

Kim jesteśmy?

Agencja nieruchomośi RE/MAX Malta ufundowana przez Kevina i Josepha Buttigieg w 2004 roku jest pierwszą Maltańską franczyzą na rynku nieruchomości na Malcie i Gozo.

RE/MAX LLC, jednostka międzynarodowa została założona w 1973r. Przez Dave’a i Gail’a Liniger, dwóch agentów nieruchomości, których marzenim było stworzenie takiego biura nieruchomości, które zrzeszałoby wszystkich najlepszych agentów z ich miasta. Poprzez zapewnianie takich serwisów jak szkolania pracowników,

RE/MAX Europe natomiast, ufundowany przez Franka Polzlera i Waltera Schneidera, właścicieli RE/MAX Ontario-Atlantic i dziewięciu innych oddziałów RE/MAX w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, założony został w 1994r. W Wiedniu, w Austrii, gdzie to też znajduje się obecnie ich główna siedziba. RE/MAX oferuje swoje usługi w ponad 35 europejskich krajach i ma ponad 13,000 specjalistów od sprzedaży nieruchomości.

Misja naszej firmy

Nasz główny cel to nie tylko bycie liderem na lokalnym rynku nieruchomości, ale także nadawanie tempa samemu rozwojowi tej branży na Malcie. Chcemy być pionierami we wprowadzaniu nowych rozwiązań w sprzedaży nieruchomości poprzez inwestowanie w nasze kadry, zapewnienie im profesjonalnej wiedzy i poprzed nadanie im odpowiednich narzędzi. To właśnie dzięki tym wszystkim czynnikom nasi agenci mogą budować swoją karierę i stale się rozwijać. Rekrutujemy, pozyskujemy i budujemy kariery osób ambitnych, otwartych na klienta.

Akademia nieruchomości RE/MAX Malta

Akademia RE/MAX Malta została założona w 2011 roku kiedy firma zdała sobie sprawę o zaistniałej konieczności wprowadzenia specjalnego programu szkoleniowego dla pracowników. Wtedy to także firma zatrudniła Paul’a Vincenti, jako trenera na wyłączność. Stąd też rolą Paul’a Vincenti, zarówno jak i Jeffery’a Buttigieg jest analizowanie potrzeb szkoleniowych i tworzenie nowych kursów bądź lokalizowanie międzynarodowych programów szkoleniowych na Maltańskim rynku nieruchomości. Pan Vincenti szkoli i przewodzi specjalistom z RE/MAX Malta już przez ponad 17lat i obecnie jest osobą reprezentującą RE/MAX Malta na scenie światowej.

Nasi Agenci

Firma prowadzi bardzo obszerny serwis zwiazany ze sprzedażą nieruchomości na Malcie. Firma operuje w sposób strategiczny, gdzie wszyscy nasi specjaliści mogą skupić się całkowicie na swoich własnych, niszowych rynkach. W ten sposób nasi agenci mogą poświęcić cały swój czas i energię na poszczególne rynki, a ponadto są w stanie nadążyć za dynamicznymi zmianami które występują na rynku zarówno kupująceo i jak i sprzedającego.

Stąd też zdecydowaliśmy żeby agenci z Malty i Gozo pracowali sumiennie nad:

- typem kupującego, między innymi osoby które kupują nieruchomość po raz pierwszy, osoby które nabywają kolejną nieruchomość, emeryci i renciści, a także rynek luksusowy

- rodzaj nieruchomości w specyficznym rejonie geograficznym, np. tak zwane domy z charakterem w centralnych rejonach Malty

- rejon geograficzny, specyficzna ilość miast.

Nasze usługi

Kupno posiadłości na Malcie
Nasza w pełni skomputeryzowana sieć pozwala wszystkim potencjalnym klientom na przeglądanie nieruchomości dostępnych na Malcie oraz Gozo bez konieczności wychodzenia z domu! Baza jest na bieżąco uaktualniania, zapewniając tym samym dostęp do najnowszych posiadłości dostępnych na rynku. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, bardzo prosimy o kontakt drogą e-mailową lub telefoniczną. Wszyscy nasi sprzedawcy są profesjonalnie przeszkoleni.

Wynajem posiadłości na Malcie
Doświadczony zespół profesjonalistów pomoże Państwu w wyszukaniu odpowiedniej posiadłości pod wynajem. Bez względu na Państwa wymagania, z naszej bazy danych z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie. Nasi specjaliści wyróżniają się sporym doświadczeniem, wszyscy są profesjonalnie przeszkoleni, tak by stosownie i szybko spełniać oczekiwania  klienta we właściwy sposób, unikając tym samym frustracji i niepotrzebnego marnowania czasu.

Nieruchomości komercyjne na Malcie
Nasi specjaliści mogą Państwu asystować w poszukiwaniu strategicznego miejsca na Państwa biznes. Z jedną z największych  (jak i nie największą)  mozliwą bazą danych posiadłości komercyjnych  zawsze staramy się zaoferować Państwu taką nieruchomość, która w stu procentach spełni państwa oczekiwania, bez względu na to czy chodzi o konkretną lokalizację, wykończenie czy wielkość nieruchomości. Nasi agenci zrobią co w ich mocy aby Państa wymagania zostały spełnione.

Relokacja
Jeśli rozważają Państwo relokację na Maltę w celach prywatnych bądź biznesowych, możemy wskazać Państwu drogę i pokierować we właściwą stronę. Przedstawimy Państwu od A do Z serwisy związane z relokacją, począwszy od porady finansowej aż do finalnego przeniesienia biura (wynajem lub kupno posiadłości), relokację pracowników a nawet przekażemy Państwu informacje co do systemu szkolnictwa dla Państwa pociech. Tak właściwie, jesteśmy tutaj  po to żeby dostarczać Państwu wszystkich informacji, których Państwo potrzebują.

Blog RE/MAXMalta
Blog poświęcony nieruchomościom RE/MAX Malta, ze wszystkimi najświeższymi informacjami. Można na nim znaleźć artykuły o posiadłościach, nowinki dotyczące sytuacji na rynku nieruchomości, a także zapowiedzi nieruchomości które niedługo pojawią się na rynku. Blog dotyczy zarówno nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż jak i tych pod wynajem. Głównym celem jest zachęta użytkowników do śledzenia nowinek w sektorze nieruchomości, zaznajomienie się z jego funkcjonowaniem a także zapisanie się na gotowy newsletter z aktualnymi informacjami.

Zarządzanie nieruchomościami
Zarządzanie nieruchomościami oraz ich utrzymanie jest usługą, która może być Państwu zapewniona jeśli tylko macie Państwo takie życzenie. Mamy dużą ilość zagranicznej kilenteli która ze względu na swoje miejsce zamieszkania zazwyczaj wybiera taki serwis.