Wezwanie: +356 2578 3501 info@remax-malta.com
  • Malta-Fort_St_Angelo

O RE/MAX Malta

O RE/MAX Malta (ogólne informacje o firmie).

RE/MAX, globalna sieć pośredników nieruchomości, swój początek miała już w 1973r kiedy to dwóch młodych agentów nieruchomości – Dave i Gail Liniger próbowało ulepszyć jakość usług oferowanych przez biura nieruchomości w Denver, w stanie Colorado. Mierząc w zapewnienie maksymalnego zadowolenia klientów z usług pośredników, rodzina Liniger zrekrutowała specjalistów od sprzedaży nieruchomości, dodatkowo wspierając ich specjalistami od marketingu i od efektywnego zarządzania biznesem.

Przez lata RE/MAX rósł w siłę i obecnie ma swoje oddziały w ponad 90 krajach na całym świecie z 85 000 agentów, wliczając obie Ameryki, Azję, Europę, Afrykę oraz Bliski Wschód. Międzynarodowa sieć RE/MAX daje nam przewagę nad konkurencją, z uwagi na to że jest ona zaprojektowana, a także w pełni otwarta dla zarówno zagranicznych inwestorów jak i lokalnych.


RE/MAX Malta – firma ufundowana przez Jeffrey’a, Joseph’a i Kevin’a Buttigieg w 2004 roku – jest najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą nieruchomości na Malcie oraz Gozo. Jest ona oparta na bardzo wysoko wykwalifikowanej kadrze, franczyzach, współpracy z partnerami biznesowymi, jak i na starannie wyselekcjonowanej grupie agentów.

Obecnie firma posiada 13 biur, rozmiejscowionych strategicznie na całej Malcie oraz Gozo. Każde biuro połączone jest z bazą danych, posiadającą ponad 150 000 nieruchomości z czego aż 130 000  jest  zarejestrowanych ekskluzywnie dla firmy RE/MAX. Nieruchomości te są zarejestrowane na obszarze Malty lub Gozo, dostępne w rzeczywistym czasie i sprzedawane przez specjalnego agenta, niemiej jednak każdy pracownik firmy RE/MAX może wyszukiwać posiadłości na Malcie lub Gozo (a także w innych krajach) poprzez naszą globalną sieć.

Posiadając największą bazę nieruchomości na świecie możemy zapewnić Państwa że zawsze jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu niezwykle obszerną i różnorodną ofertę.

Wszyscy nasi pracownicy są profesjonalnie szkoleni dzięki programom szkoleniowym zaprojektowanym przez światowej klasy agentów. W RE/MAX wierzymy przede wszystkim w inwestowanie w ludzi, przez nasz Moduł Rozwoju Kariery oraz Program Szkoleniowy Succeed. RE/MAX wyróżnia się z tłumu jako lider w kreowaniu profesjonalistów, a także w tworzeniu karier dla ambitnych osób pragnących być częscią między narodowej sieci. Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX!

Kupno posiadłości na Malcie – nasza w pełni skomputeryzowana sieć pozwala wszystkim potencjalnym klientom na przeglądanie nieruchomości dostępnych na Malcie oraz Gozo bez konieczności wychodzenia z domu! Baza jest na bieżąco uaktualniania, zapewniając tym samym dostęp do najnowszych posiadłości dostępnych na rynku. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, bardzo prosimy o kontakt drogą e-mailową lub telefoniczną. Wszyscy nasi sprzedawcy są profesjonalnie przeszkoleni.

Najem posiadłości na Malcie – nasz doświadczony zespół profesjonalistów pomoże Państwu w wyszukaniu odpowiedniej posiadłości pod wynajem. Bez względu na Państwa wymagania, z naszej bazy danych z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie. Nasi specjaliści wyróżniają się sporym doświadczeniem, wszyscy są profesjonalnie przeszkoleni, tak by stosownie i szybko spełniać oczekiwania  klienta we właściwy sposób, unikając tym samym frustracji i niepotrzebnego marnowania czasu.

Nieruchomości komercyjne na Malcienasi doświadczeni agenci mogą Państwu asystować w poszukiwaniu strategicznego miejsca na Państwa biznes. Z jedną z największych  (jak i nie największą)  mozliwą bazą danych posiadłości komercyjnych  zawsze staramy się zaoferować Państwu taką nieruchomość, która w stu procentach spełni państwa oczekiwania, bez względu na to czy chodzi o konkretną lokalizację, wykończenie czy wielkość nieruchomości. Nasi agenci zrobią co w ich mocy aby Państa wymagania zostały spełnione.

Relokacja – Jeśli rozważają Państwo relokację na Maltę w celach prywatnych bądź biznesowych, możemy wskazać Państwu drogę i pokierować we właściwą stronę. Przedstawimy Państwu od A do Z serwisy związane z relokacją, począwszy od porady finansowej aż do finalnego przeniesienia biura (wynajem lub kupno posiadłości), relokację pracowników a nawet przekażemy Państwu informacje co do systemu szkolnictwa dla Państwa pociech. Tak właściwie, jesteśmy tutaj  po to żeby dostarczać Państwu wszystkich informacji, których Państwo potrzebują.

Blog RE/MAX – Blog poświęcony nieruchomościom RE/MAX Malta, ze wszystkimi najświeższymi informacjami. Można na nim znaleźć artykuły o posiadłościach, nowinki dotyczące sytuacji na rynku nieruchomości, a także zapowiedzi nieruchomości które niedługo pojawią się na rynku. Blog dotyczy zarówno nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż jak i tych pod wynajem. Głównym celem jest zachęta użytkowników do śledzenia nowinek w sektorze nieruchomości, zaznajomienie się z jego funkcjonowaniem a także zapisanie się na gotowy newsletter z aktualnymi informacjami.

Zarządzanie nieruchomościami Zarządzanie nieruchomościami oraz ich utrzymanie jest usługą, która może być Państwu zapewniona jeśli tylko macie Państwo takie życzenie. Mamy dużą ilość zagranicznej kilenteli która ze względu na swoje miejsce zamieszkania zazwyczaj wybiera taki serwis.