Wezwanie: +356 2578 3501 info@remax-malta.com
  • Malta-Fort_St_Angelo

Wynajem lub dzierżawa nieruchomości na Malcie

Wynajem lub dzierżawa nieruchomości na Malcie (główne informacje o najmie posiadłości na Malcie, procedury i koszta). 

Wynajem nieruchomości na Malcie

Każdy obcokrajowiec przyjeżdżający na Maltę z zamiarem stałego pobytu, bądź przyjeżdżający do pracy lub na emeryturę, ma prawo wynająć nieruchomość. Nie ma żadnych przepisów prawnych powstrzymujących cudzoziemców przed wynajmem posiadłości na Malcie, z wyjątkiem pobytu stałego.

Nasz wydział zajmujący się wynajmem posiadłości, powstały w 1999 roku pod nazwą J&K Properties, urósł w siłę dzięki zaangażowanemu i ciężko pracującemu zespołowi specjalistów. Zdobycie mocnej pozycji na rynku nieruchomości pozwoliło nam na zaoferowanie najwyższej jakości usług z zakresu wynajmu posiadłości na Malcie i Gozo. Pośród wszystkich oferowanych przez nas usług znajduje się nie tylko wynajem apartamentów, mieszkań i domów, oferujemy także zakwaterowanie w hotelu, wynajem samochodu oraz wiele, wiele innych.

Będąc pionierami w zapewnianiu wszechstronnego serwisu, zespół specjalistów RE/MAX Malta ma odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania. Służymy pomocą swoim klientom, bez względu na to czy potrzebują oni porady związanej z zakładaniem własnego biura na Malcie, pozwolenia na pobyt czy wyboru szkoły dla dziecka.

Pomagamy także w dostarczaniu gotowych rozwiązań dla pracowników, ponieważ specjalizujemy się w relokacji firm. Wyszukiwanie dobrej lokalizacji i w dodatku najlepiej przystosowanych do danego typu działalności biur jest trudnym zadaniem, do którego firmy potrzebują odpowiedniego przewodnictwa. Nasze doświadczenie w zakresie współpracy z klientami, a także oferowanie najwyższej możliwej specyfikacji nieruchomości jest nieocenioną pomocą przy planowaniu rozpoczęcia biznesu na Malcie.

Wynajem w celach mieszkalnych

Przez wszystkie lata naszej działalności, RE/MAX zbudował największą bazę danych nieruchomości na rynku dla długoterminowych wynajmów.

Na Malcie istnieje nieprzebrany wybór posiadlości do wynajęcia/pod wynajem rozmieszczonych w różnych częściach wyspy. Z powodu tak szerokiej oferty, nasz asortyment pasuje do wielu rodzajów budżetów oraz do indywidualnych wymagań, oczekiwań i stylu życia potencjalnego kienta.

Kiedy klient przyjeżdża na wyspę tylko z powodów zarobkowych bądź przydzielonej mu delegacji, najbardziej prawdopodobne jest że lokalizacja miejsca pracy będzie w obszarze Sliema, St.Julians lub Valletta. Miasta te są najpopularniejsze wśród turystów i miejscowych, a z powodu obecności wielu supermarketów i galerii handlowych są także świetnym miejscem na siedzibę firmy, jako ze przyciągają mieszkańców z obszaru całej Malty. Posiadłości które można spotkać w tych miejscach wahają się od standardowych mieszkań, najczęściej w kamienicach, do apartamentów ze spektakularnym widokiem na Morze Śródziemne czy na maltańskie fortyfikacje. Na peryferiach miasta, zarówno jak i w mniejszych miasteczkach znaleźć można także domy w zabudowie szeregowej, mieszkania dwupoziomowe, domy parterowe oraz wille.

Jeśli preferowanym wyborem są bardziej spokojniejsze części wyspy, z dala od miejskiego zgiełku, dobrym pomysłem jest posiadłość w jednym z maltańskich starych miasteczek, gdzie odnaleźć można unikalne tradycyjne domy maltańskie oraz domy w gospodarstwie. Nieruchomości tego typu są najczęściej odnowione, ale wciąż zachowują swój dawny dwustu lub czasami nawet trzystu letni urok.

Odległość pomiędzy wybranym miejscem pracy a miejscem zamieszkania ma znaczenie. Pomimo faktu że Malta jest mała, ulice są bardzo wąskie i zwłaszcza w godzinach szczytu – nieprzejezdne. Korki na Malcie potrafią być frustrujące i to właśnie z tego powodu interesujemy się tym aspektem. Naszym zadaniem jest sprawić, by Państwa pobyt na Malcie był jak najbardziej przyjemny a dojazd do pracy, centrum handlowego czy szkoły nie sprawiał nadmiernych kłopotów.

Nasze zaangażowanie

Każdy klient traktowany jest profesjonalnie ale także indywidualnie. W RE/MAX Malta wiemy, że znalezienie odpowiedniego miejsca zamieszkania potrafi być czasami bardzo trudne i męczące. Z drugiej jednak strony jesteśmy przekonani, że nasze lata doświadczenia staną sie dla Państwa bardzo pomocne przy przechodzeniu przez cały ten proces, od wyboru nieruchomości do podpisania ostatecznej umowy z właścicielem.

Nasi specjaliści są wyszkoleni zgodnie ze światowymi standardami by wyszukać dobrą posiadłość i wynegocjować najlepsze możliwe warunki. Jesteśmy w kontakcie ze swoimi klientami cały czas, co daje im pewność że w przypadku pojawienia się jakichś problemów lub wątpliwości zawsze otrzymają od nas pomocną dłoń.

RE/MAX Malta jest zobowiązany dostarczać Państwu wyczerpujący, profesjonalny i pozbawiony stresu serwis za rozsądną cenę.